www.twinsart.pl

Wypromuj również swoją stronę sklep-handmade.pl

Wypromuj również swoją stronę
piątek, 04 lutego 2011
Sklep Hand Made w Gdańsku - zapraszamy serdecznie

sklep hand madesklep hand made

http://www.sklep-handmade.pl

torebki nowa kolekcja

www.twinsart.pl

Zapraszam do obejrzenia nowej kolekcji torebek Twins, jak widać przyszedł czas na zmiany i eksperymenty. Niedługo dalszy ciąg nowości pojawią się falbany, frędzle i skóra.

Będzie tez przepiękna sesja wykonana przez Michała Sikorskiego i Martę.

środa, 26 stycznia 2011
nowa kolekcja biżuterii Twins

po dłuższej przerwie znowu wracamy z nowa kolekcja  :)

torebka,twins,bags,handmade

czwartek, 25 listopada 2010
nowe torebki na twinsart.pl

torebka,twinsart,twinstorebki,twinsart,twinstorebki,twinsart,twins

środa, 24 listopada 2010
bilioneurobab Gdynia,17-18 grudnia

Święta jak najbardziej pracowite. Kolejna impreza do kolekcji zapraszamy do Gdyni 17-18 grudnia. My będziemy z naszymi skarbami- dużo nowości przede wszystkim asortyment dla dzieci śliniaki i nowe maskotki.

 

Zima

bilioneurobab,twinsart,torebki,swieta

Przetwory vol. 5, 10-12 grudzień zapraszamy

przetwory,twinsart,torebki

 

Już po raz 5 w połowie grudnia w Warszawie odbędzie się Rezydencja Twórczego Recyklingu. Zapraszamy profesjonalistów i amatorów, handmadeowców i designerów, aby stawili się do PRZETWARZANIA surowców wtórnych w nowe artystyczne i użyteczne przedmioty. Na zgłoszenia (do pobrania ze strony www.przetworydesign.com) czekamy do 15 listopada 2010.

Artyści rozpoczną pracę 10 grudnia, pracując samodzielnie albo w specjalnych grupach warsztatowych. Dla publiczności PRZETWORY zostaną otwarte 11 grudnia (sobota) w godz. 13-20, 12 grudnia (niedziela) 12-19.
W trakcie imprezy odbędzie się konkurs na PRZETWÓR ROKU, a także prelekcje i prezentacje naszych gości z zagranicy oraz recyclingowe warsztaty dla dzieci. ZAPRASZAMY!


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^
Warsaw will become for the fifth time already the host of the Creative Recycling Initiative, which will take place in the 2nd half of December. Professionals and amateurs, handmade artists and designers are all invited to TRANSFORM recycled materials into new object of art and use. We are waiting for your applications (to be downloaded at www.przetworydesign.com) until the 15th of November 2010.

Artists will begin working on the 10th of December, either individually or in special teams. PRZETWORY event will officially open for public on the 11th of December (Saturday) from 1 pm till 8pm and from 12 to 7pm on Sunday.
The PRZETWÓR ROKU competition for the best recycled object of art/use will be held during the event along with a number of presentations delivered by our guests from abroad and recycling workshops for children.


do zobaczenia w Warszawie Twins

bakalie vol.3, 4 grudzień, zapraszamy

bakalie grudzień

4 grudzień o 12:00 - 5 grudzień o 05:00

Klub Hollywood

ul.Monte Cassino 55/57

Największy trójmiejski kiermasz mody, designu i młodej sztuki doczekał się trzeciej edycji! Już 4 grudnia w sopockim klubie HOLLYWOOD (dawne kino Polonia) będzie można obejrzeć, przymierzyć i kupić wyroby polskich projektantów i artystów. Na niecałe trzy tygodnie przed świętami Bakalie będą idealną okazją do oryginalnych zakupów pod choinkę. Wieczorem tradycyjnie huczna impreza do rana i powitanie wschodu słońca na plaży!

poniedziałek, 01 listopada 2010
RE-ACT Concept Store Łódz foto

re-act concept store, twinsre-act concept store, twinsre-act concept store, twinsre-act concept store, twins

nowe miejsce- stary sklep zapraszamy

sklep hamd made twins

 

sklep hand made mapa

zapraszamy do naszego nowego-starego  sklepu  otwarcie wkrótce tymczasem remont

wtorek, 26 października 2010
twins na RE:produkcje vol.3!

RE:produkcje Vol 3

Gorrrący grudzień czyli DWU-dniowe RE:produkcje vol.3!

18 i 19 grudnia widzimy się ponownie w Centralnym Basenie Artystycznym.

 

Trzecia edycja targów rękodzieła - biżuterii, ubrań i wyrobów codziennego użytku R E : p r o d u k c j e potrwa tym razem aż DWA dni! Zapowiada się więc gorrrący grudzień dla wszystkich wielbicieli hand made’u.

 

KAŻDY znajdzie tam coś dla siebie, jak i niebanalne prezenty gwiazdkowe dla swoich najbliższych. Do wyboru, do koloru: dodatki, biżuteria, ubrania i ceramika. A wszystko to z pomysłem, polotem, świetnie wykonane i zupełnie unikatowe.

 

W sumie w imprezie udział weźmie ponad 180 artystów z Warszawy i całej Polski i, co ważne, każdego dnia zaprezentują się inni twórcy. Będzie to zatem bez wątpienia największa tego typu impreza w kraju.

 

Na poprzednich edycjach gościliśmy: Green Establishment, Violę Lee Design, Motiv Art, Licoreese, Karinę Królak, Bugenwilla, Alelale, Patkę Smirnow, iw design, Twins i wielu, wielu innych.

 

I tym razem nie zapomnimy o potrzebujących. Po raz kolejny organizowana będzie  akcja ekologiczno-charytatywna pod hasłem: „Wkręć się w Rękodzieło”, w ramach której będziemy zbierać plastikowe nakrętki, które zostaną wymienione na wózki inwalidzkie i protezy.

Na osobę, która przyniesie najwięcej nakrętek, czekać będą fantastyczne nagrody, wykonane przez RE:produkcyjnych artystów!

 

Impreza odbędzie się w kultowym Centralnym Basenie Artystycznym.

Zagra DJ na żywo, zapewniamy też bar obfitujący w jadło i napoje.

 

Autorką plakatu na tę edycję targów jest Natalia Jaroszewicz.

 

Wstęp płatny: 5 zł.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27