www.twinsart.pl

Wypromuj również swoją stronę sklep-handmade.pl

Wypromuj również swoją stronę
poniedziałek, 01 listopada 2010
RE-ACT Concept Store Łódz foto

re-act concept store, twinsre-act concept store, twinsre-act concept store, twinsre-act concept store, twins

środa, 23 czerwca 2010
dwa cudy techniki

foto twins

Berlin bez aparatu :(

Zapominalstwo mojej siostry doprowadziło do kupienia tych dwóch cudów techniki za 9 euro -efekty pokażemy później.

 

wtorek, 14 lipca 2009
Street Waves tak było !!

street wawesstreet wawes

 

Street Waves

24 Maja  wzięłyśmy udział w ciekawym wydarzeniu które odbywało się w różnych miejscach na terenie Gdańska my przygotowałyśmy stanowisko naszego sklepu we Wrzeszczu  w Stacji de Luxe razem z ekipą ze sklepu Online shop(Gdynia), Kreatywnie.com(Gdynia) oraz Hoax-em.

Były oczywiście stanowiska z naszymi rzeczami co widac na zdjęciach.

Paulina z Kreatywnie przygotowała pokaz filcowania kwiata a Hoax  zrobił pokaz malowania longboardów. Nie mam niestety na zdjęciach efektu końcowego bo padła mi bateria w aparacie. Deski wyszły super. Można było na świeżym powietrzu wypić kawkę i podziwiać zmagania graficiarzy.

22:18, twinsfashion , INFO
Link Dodaj komentarz »
sobota, 23 maja 2009
TWINS NA OPEN'ER FESTIVAL 02-05.07.2009

Strefa Fashion'er

Każdy dzień przybliża nas do jednego z najważniejszych polskich festiwali – Heineken Open'er Festival. 2 – 5 lipca do Gdyni zawita ponad 120 artystów, których publiczność będzie mogła oglądać na 7 festiwalowych scenach przez 4 dni. Obok Main Stage, Tent Stage, World Stage, Young Talents Stage, Beat Stage i Alter Space powstaną nowe, niezwykłe miejsca. Jednym z nich będzie specjalna strefa Fashion'er, na której zaprezentują się artyści świata mody.

Nowej strefie przyświeca idea – Fashion Id, czyli moda jako tożsamość festiwalowiczów. Stanie się ona ważnym miejscem na Open'erowej mapie, gdzie zaprezentowane zostaną najciekawsze i najświeższe modowe inspiracje.

Projekt Fashion'er zainaugurowany został konkursem na projekt koszulki typu T-SHIRT. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a jego zwycięzcami zostali Marta Bacia i Łukasz Traczyk. Ich projekty są oficjalnymi tegorocznymi koszulkami Open'erowymi. Wyróżnienia otrzymali: Elwira Dobkowska, Ewa Moskała oraz Adam Walas.

Punktem kulminacyjnym w ramach projektu Fashion'er będą pokazy mody jednych z najbardziej utalentowanych polskich projektantów. Swoje kolekcje zaprezentuje 9 wspaniałych kreatorów z kręgu mody: A&E Vintage, Maldoror, Marta Siniło, Piotr Drzał, Oluhi, green establishment, Twins, UEG oraz Plastikowy.

Sterfa Fashion'er to miejsce wyjątkowe, więc nie może w nim zabraknąć znakomitych gości z szeroko pojętego kręgu mody. W najbliższy piątek – 22 maja, w programie "Pytanie na śniadanie" nasz modowy projekt wspierać będą Gosia Baczyńska, Sławek Blaszewski i Robert Serek.

Namiot modowy to również okazja do udanych zakupów między innymi kolekcji projektantów biorących udział w pokazach, kolekcji biżuterii, dodatków, ubrań w stylu vintage.

Istotnym elementem towarzyszącym strefie modowej jest możliwość zaistnienia w niej jako partner. Daje to szansę dotarcia ze swoją kolekcją do szerokiej grupy otwartej na modę publiczności festiwalu.

WIECEJ LINK http://www.opener.pl/pl/info/fashioner_details_pl

 

godziny pokazów

 

3 lipca (piatek) godz. 20.00

4 lipca (sobota) godz. 22.00

5 lipca (niedziela) godz. 23.30

 

14:15, twinsfashion , INFO
Link Dodaj komentarz »
piątek, 03 kwietnia 2009
nowy sklep Gdynia online shop
online
13:51, twinsfashion , INFO
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 marca 2009
Nowe Etui!!!!!
etui
18:34, twinsfashion , INFO
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 marca 2009
nowości Vintage
twins art vintage
21:27, twinsfashion , INFO
Link Komentarze (1) »
środa, 18 lutego 2009
Nowości Brzydale!!!
brzydal
15:39, twinsfashion , INFO
Link Dodaj komentarz »
Nowości Papugi Brazil!!!

papugi

Bardzo oryginalne kolczyki wykonane z drewnianych ręcznie malowanych papug przywiezionych z Brazylii. Wyjątkowe pojedyncze egzemplarze.

 

15:38, twinsfashion , INFO
Link Dodaj komentarz »
Nowości Lego!!!!
lego
15:33, twinsfashion , INFO
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6